Wedstrijden

Zondag 12 september: Cantincrode - Dames

Zaterdag 11 september 2021: U12 - Ossmi

Zondag 5 september 2021: Dames - Vremde

Zaterdag 4 september 2021: Simikos - U12

zaterdag 28 augustus 2021: KFC Brasschaat - U12

Zaterdag 21 augustus 2021: U 12 - KFC Brasschaat

Zaterdag 24 oktober - U11

Zaterdag 17 oktober - U11

Zaterdag 10 oktober - U11

Zondag 4 oktober - Simikos - Dames

Zaterdag 4 oktober - U11

Zondag 27 september - Dames - Rijmenam

Zaterdag 19 september - U11

Zaterdag 26 september - U11

Zaterdag 12 september - U11

Zondag 13 september - City Pirates - Dames

Dinsdag 8 september - Noorse - Dames

Zaterdag 5 september - U11 - Mariaburg-Driehoek + Nieuw-Polonia-Driehoek

Zondag 6 september - Dames - Bacwalde

Zaterdag 29 augustus - U11 - Brasschaat - Driehoek

Zaterdag 8 februari - U10 - Driehoek-'s Gravenwezel

Zaterdag 1 februari - U10 - Loenhout-Driehoek

Zaterdag 25 januari - U10 - Driehoek-Simikos

Zaterdag 18 januari - U10 - Driehoek-Nieuwmoer

Zaterdag 11 januari 2020 - U10 - Sint-Lenaarts vs Driehoek

30 november - U10 - Driehoek-EkerenDonk

23 november - U10 - Nieuw Stabroek-Driehoek

16 november - U10 - Driehoek-Essen

Zaterdag 19 oktober - U10 - Patro Hoevenen - Driehoek

Zaterdag 12 oktober - U10 - Ekeren Donk - Driehoek

Zaterdag 5 oktober - U10 - Driehoek - Nieuw Stabroek

Zaterdag 21 september - U10 - Best of Both Worlds

Zaterdag 28 september - U10 - City Pirates - Driehoek

Zaterdag 31 augustus - U10 - Driehoek - Olse

Zaterdag 7 september - U10 - Brasschaat - Driehoek

Zaterdag 6 april - U9 - Driehoek - Wildert

Zaterdag 30 maart - U9 - Heibos - Driehoek

Zaterdag 23 maart - U9 - Driehoek - Zandvliet

Zaterdag 9 maart - U9 - Driehoek - Stabroek

Zaterdag 23 februari - U9 - Driehoek - Kalmthout

Zaterdag 16 februari - U9 - Nieuwmoer - Driehoek

Zaterdag 9 februari - U9 - Wildert - Driehoek

Zaterdag 2 februari - U9 - Driehoek - Rapid

Zaterdag 2 februari - U9 - Driehoek - Heibos

Zaterdag 19 januari - U9 - Driehoek-Exc. FC Essen

Zaterdag 12 januari - U9 - Donk - Driehoek

Zondag 13 januari 2019 - U13 - KFC Ranst - Driehoek

Zaterdag 24 november 2018 - U9 - Driehoek - Patro Hoevenen

Zaterdag 1 december 2018 - U9 - Herentals - Driehoek

Zaterdag 24 november 2018 - U15C - Patro Hoevenen - Driehoek

Zaterdag 17 november 2018 - U9 - Driehoek - Horendonk

Zaterdag 10 november 2018 - U15C - Driehoek - Simikos

Zaterdag 10 november 2018 - U9 - Heibos - Driehoek

Zaterdag 3 november 2018 - U9 - Driehoek - Kaart (vriendschappelijk)

Zaterdag 27 oktober 2018 - U9 - Brecht - Driehoek

Zaterdag 27 oktober 2018 - U15C - Driehoek - Heibos

Zaterdag 20 oktober 2018 - U15C - City Pirates - Driehoek

Zaterdag 22 september 2018 - U9 - Driehoek-Herentals

Zaterdag 15 september 2018 – U9 – Essen - Driehoek

Zaterdag 8 september 2018 – U9 – Driehoek - Brecht

Zaterdag 1 september 2018 - U9 - Sint-Job - Driehoek

Zondag 25 maart 2018 : Valaarhof - SVB Reserven B : 2-2

Zondag 11 maart 2018 : SVB Reserven B - Brasschaat : 3 - 0

Zondag 25 februari 2018 : SVB Reserven B - St-Jozef : 1-3

Zondag 11 februari 2018 : Olse - SVB Reserven B : 2-5

Woensdag 7 februari 2018 : Bekerwedstrijd Noorse - SVB Dames : 2-3

Zondag 28 januari 2018 : SVB Reserven B - Racing Kiel : 4 - 0

Zondag 14 januari 2018 : SVB Reserven B - Ossmi : 2- 4

Zondag 3 december 2017 : SVB Reserven B - Olvac : 2 - 1

Zondag 26 november 2017 : SK Brasschaat - SVB Reserven B : 1-5

Zondag 19 november 2017 : SVB Reserven B - Olse : 8 - 1

Zondag 12 november 2017 : St.Jozef - SVB Reserven B : 1 - 3

Zondag 5 november 2017 : SVB Reserven B - Vlug Vooruit

Zaterdag 23 september 2017: Miniemen C - Ik Dien 4-2

Zaterdag 30 september 2017: MSC Antwerpen - Miniemen C 7-3

Zaterdag 16 september 2017: Stabelino - Miniemen C 3 - 5

Zondag 1 oktober 2017 : Racing Kiel - SVB Reserven B : 3-4

Zondag 24 September 2017 : SVB Reserven B - Nieuw Stabroek : 5-3

Zondag 10 september 2017 : SVB Reserven B - Valaarhof : 1-3

Zondag 19 maart 2017 : Rapid - SVB Reserven B : 2-0