18 september 2019
  • 20:00 Dames - Groenenhoek A (BVA)
  • 20:30 Olse - U17 B
19 september 2019
  • 20:00 BVA: Eerste Elftal - Winnaar Laar/Nieuw Polonia
20 september 2019
  • 20:30 Olve - Dames
  • 20:30 FC Benne - Vaders
21 september 2019
  • 09:00 U9 A - Nieuw Stabroek
  • 09:00 U8 B - Wit Rood Antwerpen
  • 09:00 U9 B - Berendrecht
  • 09:00 U8 A - Simikos
  • 09:30 Vlug Vooruit - U13 A
  • 09:30 Olse - U12 A
  • 09:30 Maria Ter Heide - U7 A
  • 09:30 Minderhout - U15 B
  • 10:45 Koningshof - U13 B
  • 11:00 Minderhout - U7 B
  • 11:30 U11 A - Olympic Pirates Deurne
  • 11:30 U10 B - Tubantia Borgerhout
  • 11:30 U10 A - Wuustwezel
  • 11:30 U11 B - Ik Dien
  • 12:00 Helderhoek - U12 B
  • 14:00 U11 C - Achterbroek
  • 14:00 U17 A - Olve
  • 15:00 Schelle - U6
  • 15:00 Patro Hoevenen - U15 A
  • 16:00 U17 B - Ossmi
  • 18:00 U21 - Wortel
22 september 2019
  • 10:00 Reserven C - Sint Jozef
  • 12:30 Reserven B - Ossmi
  • 12:30 Olve - reserven A
  • 14:30 Olve - Eerste elftal
24 september 2019
  • 20:30 Oefenmatch: Roosendaal 2 - Eerste Elftal
26 september 2019
  • 20:00 Jeugdvergadering 
27 september 2019
  • 20:00 Vaders - Amali
28 september 2019
  • 09:00 U6 - Ekeren Donk
  • 09:00 U12 B - 's Gravenwezel-Schilde (ff)
  • 09:00 U13 B - 's Gravenwezel-Schilde
  • 09:30 Oosthoven - U17 A
  • 09:30 Excelsior Essen - U10 A
  • 10:00 Putte - U17 B
  • 10:00 City Pirates Antwerpen - U10 B
  • 10:30 Excelsior Mariaburg - U9 B
  • 11:15 U7 B - Brecht
  • 11:15 Duffel - U11 B
  • 11:15 U7 A - Excelsior Mariaburg
  • 11:45 U12 A - City Pirates Antwerpen
  • 11:45 U13 A - City Pirates Antwerpen
  • 12:00 Antonia - U8 B
  • 12:15 Kalmthout - U11 A
  • 12:45 Achterbroek - U 21
  • 13:30 Horendonk - U11 C
  • 13:45 Kalmthout - U8 A
  • 13:45 U15 B - Antonia
  • 14:00 Vlug Vooruit - U9 A
  • 15:45 U15 A - Putte
29 september 2019
  • 10:00 Dames - Oxaco-Boechout
  • 12:15 Reserven A - Oxaco-Boechout
  • 12:15 Belgica - Reserven C
  • 14:00 Cantincrode - Reserven B
  • 15:00 Eerste elftal - Oxaco-Boechout
2 oktober 2019
  • 20:00 Simikos - Dames
4 oktober 2019
  • 20:00 Taxandria - Vaders
  • 20:15 Valaarhof - Dames
5 oktober 2019
  • 09:00 U8 B - Sint Job
  • 09:00 U8 A - Wuustwezel
  • 09:00 U9 B - Achterbroek
  • 09:00 U9 A - Sint Job
  • 09:30 Sava - U12 B
  • 09:30 Brasschaat - U12 A
  • 09:30 Broechem - U6
  • 09:30 Oostmalle - U7 B
  • 11:30 U10 B - Seja (forfait)
  • 11:30 U11 B - Walem
  • 11:30 U10 A - Nieuw Stabroek
  • 11:30 Sint Job - U15 B
  • 11:30 U11 A - Gooreind
  • 12:30 Gooreind - U7 A
  • 14:00 U11 C - Wuustwezel
  • 14:30 Simikos - U13 A
  • 14:45 Sint Job - U13 B
  • 15:00 Nieuw Stabroek - U15 A
  • 16:00 U21 - Sint Lenaarts
  • U17 B - Nieuw Polonia (forfait)
  • U17 A - Duffel (Forfait)
6 oktober 2019
  • 10:00 Reserven C - Racing Kiel
  • 11:45 Valaarhof - Reserven A
  • 12:30 Reserven B - Olse
  • 14:30 Valaarhof - Eerste elftal
11 oktober 2019
  • 20:30 Vaders - Merksem
12 oktober 2019
  • 09:00 U12 B - Olympic Pirates Deurne
  • 09:00 U13 B - Heidebloem Pulderbos
  • 09:00 U6 - Wijnegem
  • 09:30 Wildert - U11 C
  • 09:30 Wuustwezel - U9 A
  • 11:00 Simikos - U10 B
  • 11:15 Wildert - U9 B
  • 11:15 Sint Lenaarts - U8 B
  • 11:15 U7 B - Schoten SK
  • 11:15 U7 A - Olse
  • 11:30 Berendrecht - U11 A
  • 11:45 U12 A - Ossmi
  • 11:45 Hove Sport - U11 B
  • 11:45 U13 A - Ossmi
  • 12:30 Ekeren Donk - U10 A
  • 13:00 Maria Ter Heide - U21
  • 13:30 Rapid - U17 B
  • 13:45 U15 B - Deurne OB
  • 15:30 Nieuwmoer - U8 A
  • 15:45 U15A - Heibos
  • Oxaco-Boechout - U17 (Forfait)
13 oktober 2019
  • 10:00 Dames - Noorse
  • 12:15 Reserven A - Olvac
  • 12:15 VDP - Reserven B
  • 12:30 Esvo - Reserven C
  • 13:00 Sponsorreceptie (uitnodigingen volgen) 
  • 15:00 Eerste elftal - Olvac
18 oktober 2019
  • 19:00 Lanceringsavond Stickerboek 
  • 20:30 Bacwalde - Dames
  • 20:30 Putte - Vaders
19 oktober 2019
  • 09:00 U13 B - Antonia
  • 09:00 Noorse - U8 A
  • 09:00 U6 - City Pirates
  • 09:00 U12 B - Ossmi
  • 09:30 Olse - U10 B
  • 09:30 Patro Hoevenen - U10 A
  • 09:30 Wuustwezel - U9 B
  • 10:00 Alberta Schilde - U8 B
  • 11:00 Heibos - U9 A
  • 11:15 U7 B - Eendracht Zoersel
  • 11:15 U7 A - Sint Job
  • 11:30 Rapid - U17 A
  • 11:45 VDP - U11 B
  • 11:45 U12 A - Loenhout
  • 11:45 U13 A - Excelsior Mariaburg
  • 12:00 Patro Hoevenen - U11 A
  • 13:00 Brecht - U11 C
  • 13:45 U15 B - Zandhoven
  • 15:45 U15 A - Kalmthout
  • 17:45 U21 - Loenhout
20 oktober 2019
  • 09:30 Reserven C - Ik Dien
  • 12:30 Reserven B - Vremde
  • 12:30 Vremde - Reserven A
  • 15:00 Vremde - Eerste elftal
23 oktober 2019
  • Pasmoment kledij 
25 oktober 2019
  • 20:30 Vaders - Horendonk
26 oktober 2019
  • 09:00 U8 b- Excelsior Mariaburg
  • 09:00 U8 A - Gooreind
  • 09:00 Simikos - U12 B
  • 09:00 U9 B - Heibos
  • 09:00 U9 A - Excelsior Essen
  • 09:15 Koningshof - U7 A
  • 09:30 Cappellen - U6
  • 10:00 Loenhout - U7 B
  • 10:00 Alberta Schilde - U13 B
  • 10:30 Patro Hoevenen - U12 A
  • 11:30 U11 B - Boechoutse
  • 11:30 U10 A - Brasschaat
  • 11:30 U10 B - Berendrecht
  • 11:30 U11 A - FC Merksem
  • 12:15 Koningshof - U15 B
  • 13:00 Exelsior Essen - U15 A
  • 14:00 U17 A - Tongerlo
  • 14:00 U11 C - Excelsior Essen
  • 14:30 Noorse - U13 A
  • 15:00 Kalmthout - U21
  • 16:00 U17 B - Olse
27 oktober 2019
  • 10:00 Dames - Royalle Zeezicht
  • 11:30 Vos Reinaert - Reserven B
  • 12:15 Reserven A - Simikos
  • 15:00 Eerste elftal - Simikos
2 november 2019
  • 09:00 U8 B - Loenhout
  • 09:00 U9 A - Kalmthout
  • 09:00 U8 A - Wijnegem
  • 09:00 U9 B - Patro HOevenen
  • 09:15 Seja - U7 A
  • 09:30 Tubantia Borgerhout - U12 B
  • 09:30 Maria Ter Heide - U13 B
  • 10:40 Ossmi - U15 B
  • 11:15 Ekeren - U12 A
  • 11:30 U10 A - Noorse
  • 11:30 Noorse - U15 A
  • 11:30 U10 B - Groenendaal
  • 11:30 U11 A - Heibos
  • 11:30 U11 B - Olve
  • 13:00 Ternesse Wommelgem - U6
  • 13:00 Westmalle - U7 B
  • 14:00 U17 A - Lierse Kempenzonen
  • 16:00 U17 B - Koningshof
  • 16:30 Ossmi - Dames
  • 18:00 U21 - Ossmi
3 november 2019
  • 12:30 Reserven B - Valaarhof
  • 14:30 Nieuw Stabroek - Eerste elftal
  • 14:30 FC Seja - Reserven C
8 november 2019
  • 20:30 Zandhoven - Vaders
9 november 2019
  • 09:00 U13 B - Koningshof
  • 09:00 Ik Dien - U11 B
  • 09:00 U12 B - Helderhoek
  • 09:00 U6 - Schelle
  • 09:00 Simikos - U8 A
  • 09:30 Olympic Pirates Deurne - U11 A
  • 09:30 Tubantia Borgerhout - U10 B
  • 10:00 Wit-Rood Antwerpen - U8 B
  • 11:00 Achterbroek - U11 C
  • 11:15 U7 A - Maria Ter Heide
  • 11:15 U7 B - Minderhout
  • 11:45 U12 A - Olse
  • 11:45 U13 A - Vlug Vooruit
  • 12:00 Olve - U17 A
  • 12:00 Wuustwezel - U10 A
  • 12:25 Ossmi - U17 B
  • 12:30 Nieuw Stabroek - U9 A
  • 13:15 Berendrecht - U9 B
  • 13:45 U15 B - Minderhout
  • 15:00 Nieuw Stabroek - U21
  • 15:45 U15 A - Patro Hoevenen
10 november 2019
  • 10:00 Reserven C - Sportclub Brasschaat
  • 10:00 Dames - Duffel
  • 11:00 Olve - Reserven B
  • 12:15 Reserven A - Cantincrode
  • 15:00 Eerste elftal - Stabelino
15 november 2019
  • 19:30 Trainersavond 
  • 20:00 Vaders - Bosrand
  • 20:30 Patro Hoevenen - Dames
16 november 2019
  • 09:00 U8 A - Kalmthout
  • 09:00 U8 B - Antonia
  • 09:00 U9 B - Excelsior Mariaburg
  • 09:00 U9 A - Vlug Vooruit
  • 09:30 Ekeren Donk - U6
  • 10:00 Antonia - U15 B
  • 10:00 Brecht - U7 B
  • 10:00 Putte - U15 A
  • 10:00 City Pirates Antwerpen - U12 A
  • 10:30 Excelsior Mariaburg - U7 A
  • 11:30 U10 A - Excelsior Essen
  • 11:30 U11 B - Duffel
  • 11:30 U10 B - City Pirates Antwerpen
  • 11:30 U11 A - Kalmthout
  • 12:00 's Gravenwezel - Schilde - U12 B (ff)
  • 12:00 ' Gravenwezel-Schilde - U13 B
  • 14:00 U17 A - Oosthoven
  • 14:00 U11 C - Horendonk
  • 15:00 City Pirates Antwerpen - U13 A
  • 16:00 U17 B - Putte
  • 17:45 U21 - Nieuw Stabroek
17 november 2019
  • 11:00 Groenendaal - Reserven C
  • 12:30 Reserven B - Oxaco-Boechout
  • 13:00 Stabelino - Reserven A
  • 15:00 Cantincrode - Eerst elftal
22 november 2019
  • 20:30 Kalmthout - Vaders
23 november 2019
  • 09:00 U6 - Broechem
  • 09:00 U13 B - Sint Job
  • 09:00 U12 B - Sava
  • 09:30 Gooreind - U9 A
  • 09:30 Wuustwezel - U8 A
  • 09:30 Achterbroek - U9 B
  • 11:00 Gooreind - U11 A
  • 11:00 Sint Job - U8 B
  • 11:00 Seja - U10 B (forfait)
  • 11:15 Walem - U11 B
  • 11:15 U7 B - Oostmalle
  • 11:15 U7 A - Gooreind
  • 11:45 U12 A - Brasschaat
  • 11:45 U13 A - Simikos
  • 12:00 Wuustwezel - U11 C
  • 12:30 Nieuw Stabroek - U10 A
  • 13:45 U15 B - Sint Job
  • 15:45 U15 A - Nieuw Stabroek
  • 15:45 Noorse - U21
  • Duffel - U17 A (Forfait)
  • Nieuw Polonia - U17 B (forfait)
24 november 2019
  • 10:00 Dames - Rijmenam
  • 10:00 Reserven C - Ossmi
  • 12:15 Reserven A - VDP
  • 14:30 Seja - Reserven B (ff)
  • 15:00 Eerste Elftal - VDP
29 november 2019
  • 20:30 Vaders - Mariaburg
30 november 2019
  • 09:00 U9 B - Wildert
  • 09:00 U9 A - Wuustwezel
  • 09:00 U8 A - Nieuwmoer
  • 09:00 U8 B - Sint Lenaarts
  • 09:30 Wijnegem - U6
  • 09:30 Olympic Pirates Deurne - U12 B
  • 09:30 Deurne OB - U15 B
  • 09:30 Olse - U7 A
  • 10:30 Heidebloem Pulderbos - U13 B
  • 10:30 Schoten SK - U7 B
  • 10:40 Ossmi - U12 A
  • 10:40 Ossmi - U13 A
  • 11:30 U10 B - Simikos
  • 11:30 U10 A - Ekeren Donk
  • 11:30 U11 A - Berendrecht
  • 11:30 U11 B - Hove Sport
  • 13:00 Heibos - U15 A
  • 14:00 U11 C - Wildert
  • 15:00 Heibos - U21
  • 16:00 U17 B - Rapid
  • U17 A - Oxaco-Boechout (Forfait)
1 december 2019
  • 10:00 Reserven C - Nieuw Stabroek
  • 11:00 Dames - Simikos
  • 12:15 Reserven A - Bacwalde
  • 15:00 Ik Dien - Reserven B
  • 15:00 Eerste elftal - Bacwalde
6 december 2019
  • 20:30 Vaders - FC Benne
7 december 2019
  • 11:00 U11 A - Patro Hoevenen
  • 11:00 U10 A - Patro Hoevenen
  • Sint Niklaasfeest 
20 december 2019
  • 19:00 Mini-miniemen & miniemenfeest 
4 januari 2020
  • 19:00 Jenevertornooi 
10 januari 2020
  • 20:30 Vaders - Putte
11 januari 2020
  • 17:45 U21 - Wuustwezel
12 januari 2020
  • 12:00 Ik Dien - Reserven A
  • 12:30 Reserven B - Simikos
  • 14:30 Noorse - Reserven C
  • 15:00 Ik Dien - Eerste elftal
17 januari 2020
  • 20:00 Vremde - Dames
  • 20:30 Amali - Vaders
18 januari 2020
  • 17:45 U21 - Zandvliet
19 januari 2020
  • 10:00 Reserven C - Patro Hoevenen
  • 12:15 Ossmi - Reserven A
  • 12:30 Reserven B - Koningshof
  • 15:00 Ossmi - Eerste elftal
25 januari 2020
  • 14:30 Wortel - U 21
26 januari 2020
  • 10:00 Dames - Olve
  • 10:30 Ossmi - Reserven B
  • 11:00 Sint Jozef - Reserven C
  • 12:15 Olve - Reserven A
  • 15:00 Eerste elftal - Olve
31 januari 2020
  • 19:30 Quiz SVB Driehoek 
  • 21:00 Ekeren Donk - Vaders
1 februari 2020
  • 17:45 U21 - Achterbroek
2 februari 2020
  • 10:00 Reserven C - Belgica
  • 10:30 Oxaco-Boechout - Reserven A
  • 10:30 Oxaco-Boechout - Dames
  • 12:30 Reserven B - Cantincrode
  • 14:30 Oxaco-Boechout - Eerste elftal
7 februari 2020
  • 20:30 Merksem - Vaders
8 februari 2020
  • 13:00 Sint Lenaarts - U21
9 februari 2020
  • 10:00 Dames - Valaarhof
  • 10:30 Olse - Reserven B
  • 12:15 Reserven A - Valaarhof
  • 14:30 Racing Kiel - Reserven C
  • 15:00 Eerste elftal - Valaarhof
14 februari 2020
  • 20:00 Vaders - Blauwe Korenbloem
15 februari 2020
  • 17:00 Noorse - Dames
  • 17:45 U21 - Maria-ter-heide
16 februari 2020
  • 10:00 Reserven C - Esvo
  • 12:30 Reserven B - VDP
  • 12:30 Olvac - reserven A
  • 15:00 Olvac - Eerste elftal
21 februari 2020
  • 20:00 Vaders - Taxandria
29 februari 2020
  • 15:00 Loenhout - U21
1 maart 2020
  • 10:00 Dames - Bacwalde
  • 12:15 Reserven A - Vremde
  • 13:00 Ik Dien - Reserven C
  • 15:00 Eerste elftal - Vremde
  • 15:00 Vremde - Reserven B
6 maart 2020
  • 20:00 Royalle Zeezicht - Dames
  • 20:30 Vaders - Kalmthout
7 maart 2020
  • 17:45 U21 - Kalmthout
8 maart 2020
  • 12:30 Reserven B - Vos Reinaert
  • 12:30 Simikos - Reserven A
  • 15:00 Simikos - Eerst elftal
13 maart 2020
  • 20:30 Horendonk - Vaders
14 maart 2020
  • 14:40 Ossmi - U21
  • 19:30 Thema eetavond 
15 maart 2020
  • 09:30 Valaarhof - Reserven B
  • 10:00 Reserven C - Seja
  • 10:00 Dames - Ossmi
  • 15:00 Eerste elftal - Nieuw Stabroek
20 maart 2020
  • 20:00 Bosrand - Vaders
21 maart 2020
  • 17:45 U21 - Nieuw Stabroek
  • 20:00 Duffel - Dames
22 maart 2020
  • 12:00 Cantincrode - Reserven A
  • 12:30 Reserven B - Olve
  • 13:00 Sportcub Brasschaat - Reserven C
  • 14:30 Stabelino - Eerste elftal
27 maart 2020
  • 20:30 Vaders - Zandhoven
28 maart 2020
  • 09:30 Nieuw Stabroek - U21
29 maart 2020
  • 10:00 Dames - Patro Hoevenen
  • 10:00 Reserven C - Groenendaal
  • 12:15 Reserven A - Stabelino
  • 13:00 Oxaco-Boechout - Reserven B
  • 15:00 Eerste elftal - Cantincrode
3 april 2020
  • 20:00 Rijmenam - Dames
  • 20:30 Mariaburg - Vaders
5 april 2020
  • 12:15 VDP - Reserven A
  • 12:30 Reserven B - Seja (FF)
  • 15:00 VDP - Eerste elftal
  • 15:00 Ossmi - Reserven C
1 mei 2020
  • 20:00 Receptie 50 jaar Driehoek (uitnodigingen volgen) 
2 mei 2020
  • 21:00 Fuif 
3 mei 2020
  • 14:00 Jubileummatch 
21 mei 2020
  • Jonge Beloftendag 
22 mei 2020
  • Damestoernooi 
23 mei 2020
  • Seniorentoernooi