BESTUUR

Nico Proios

Nico Proios

Bestuurslid | Voorzitter | Sponsorverantwoordelijke

Heislag 28
2930 Brasschaat
0475/23.48.06
pr@driehoek.be
nico@proios.be

Pieter Snoeckx

Pieter Snoeckx

Bestuurslid | Ondervoorzitter | Sportief verantwoordelijke Senioren | Samenstelling SVB Info

Heideaard 115
2930 Brasschaat
0470/18.74.90
sportief@driehoek.be
pieter_snoeckx@hotmail.com

Peter Goossens

Peter Goossens

Bestuurslid | Gerechtigd Correspondent/Secretaris | Penningmeester | Afgevaardigde sportraad | Samenstelling SVB Info

Heideaard 141
2930 Brasschaat
03/651.34.42
0474/25.99.46
goossens.peter@skynet.be

Guy Claessens

Guy Claessens

Bestuurslid | Terreinverantwoordelijke (Greenkeeper) | Verantwoordelijke Kledinglijn | Wasverantwoordelijke | Afvalverantwoordelijke

Pauwelslei 91
2930 Brasschaat
03/322.72.82
0477/50.19.83
guy.claessens60@gmail.com

Luk De Voght

Luk De Voght

Bestuurslid | TVJO | Sportief verantwoordelijke Jeugd | Fair Play verantwoordelijke | Hulp Kantine Verantwoordelijke

Gaspeldoornlaan 36
2930 Brasschaat
0496/96.05.11
sportief@driehoek.be
info@lukdevoght.be

Koen Verbraecken

Koen Verbraecken

Bestuurslid | Feestverantwoordelijke | Verantwoordelijke Accommodatie

Heideaard 119
2930 Brasschaat
0478/37.61.09
k.verbraecken@telenet.be

Tom Theuninck

Tom Theuninck

Bestuurslid | Kantineverantwoordelijke | Sportief verantwoordelijke Jeugd

Heideaard 154
2930 Brasschaat
0473/28.08.29
sportief@driehoek.be
tom.theuninck@gmail.com

FEESTBESTUUR

Het bestuur krijgt sinds het seizoen 2017-2018 bij de organisatie van de activiteiten ondersteuning van het feestbestuur. Hebt U een specifieke vraag omtrent deze activiteiten (bvb Sinterklaasfeest, Sponsorreceptie, omkadering Jeugdtornooi, Thema-avond, etc… ), kan U het feestbestuur ook rechtstreeks contacteren door op de knop hiernaast te klikken.

Ingrid Moors

Ingrid Moors

Ine Leys

Ine Leys

Michele Marechal

Michele Marechal

Emmanuelle Herbosch

Emmanuelle Herbosch

Gerlinde Buyse

Gerlinde Buyse

Michelle Moerbeek

Michelle Moerbeek

Inge De Schepper

Inge De Schepper

EXTRA VERANTWOORDELIJKEN

Bob Geysen

Bob Geysen

Damesverantwoordelijke
Johan Julien

Johan Julien

Verantwoordelijke aankoop sportgerief
Seppe Frans

Seppe Frans

Samenstelling SVB Info boekje
Brigitte Aernouts

Brigitte Aernouts

Wasdame | Tenueverantwoordelijke