BESTUUR

Bob Geysen

Bob Geysen

Bestuurslid | Voorzitter | Damesverantwoordelijke | Kantineverantwoordelijke

Isenbaertlei 18
2930 Brasschaat
03/651.31.38
0478/57.57.13
voorzitter@driehoek.be
geysen.bob@skynet.be

Nico Proios

Nico Proios

Bestuurslid | Ondervoorzitter | Sponsorverantwoordelijke | Wasverantwoordelijke | Feestverantwoordelijke | Fair play verantwoordelijke

Heislag 28
2930 Brasschaat
0475/23.48.06
pr@driehoek.be
nico@proios.be

Peter Goossens

Peter Goossens

Bestuurslid | Gerechtigd Correspondent/Secretaris | Penningmeester | Afgevaardigde sportraad | Samenstelling SVB Info

Heideaard 141
2930 Brasschaat
03/651.34.42
0474/25.99.46
goossens.peter@skynet.be

Guy Claessens

Guy Claessens

Bestuurslid | Verantwoordelijke accomodatie | Terreinverantwoordelijke (Greenkeeper) | Verantwoordelijke kledinglijn

Pauwelslei 91
2930 Brasschaat
03/322.72.82
0477/50.19.83
guy.claessens60@gmail.com

Johan Julien

Johan Julien

Bestuurslid | Sportief verantwoordelijke senioren | Aankoop sportgerief

De Heuvels 15
2930 Brasschaat
0476/22.70.94
sportief@driehoek.be
johan.julien@telenet.be

Pieter Snoeckx

Pieter Snoeckx

Bestuurslid | Algemeen verantwoordelijke jeugd | Secretaris ad-interim | Redactielid SVB Info

Carolinalei 13
2930 Brasschaat
0470/18.74.90
sportief@driehoek.be
pieter_snoeckx@hotmail.com

Luk De Voght

Luk De Voght

Bestuurslid | Technisch verantwoordelijke jeugd | Pupillenverantwoordelijke | Verantwoordelijke communicatie

Gaspeldoornlaan 36
2930 Brasschaat
0496/96.05.11
sportief@driehoek.be
info@lukdevoght.be

FEESTBESTUUR

Het bestuur krijgt sinds het seizoen 2017-2018 bij de organisatie van de activiteiten ondersteuning van het feestbestuur. Hebt U een specifieke vraag omtrent deze activiteiten (bvb Sinterklaasfeest, Sponsorreceptie, omkadering Jeugdtornooi, Thema-avond, etc… ), kan U het feestbestuur ook rechtstreeks contacteren door op de knop hiernaast te klikken.

Ingrid Moors

Ingrid Moors

Ine Leys

Ine Leys

Michele Marechal

Michele Marechal

Emmanuelle Herbosch

Emmanuelle Herbosch

Gerlinde Buyse

Gerlinde Buyse

Michelle Moerbeek

Michelle Moerbeek

Inge De Schepper

Inge De Schepper

EXTRA VERANTWOORDELIJKEN

Maria Van Hooydonck

Maria Van Hooydonck

Kantineverantwoordelijke
Brigitte Aernouts

Brigitte Aernouts

Wasdame | Tenueverantwoordelijke
Peter Van Gorp

Peter Van Gorp

Scheidsrechterverantwoordelijke