2020-02-01

09:00: U12B - V.K. Simikos C 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U13B - F.C. SEJA B 1 Scheidsrechter: André Raymond Van Durme (Voetbal Vlaanderen)
11:45: U12A - KON. SV VLUG VOORUIT 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:45: U13A - KFC Brasschaat B 2 Scheidsrechter: Etienne Van Steenvoort (Voetbal Vlaanderen)

2020-02-08

09:00: U8B - SK sGravenwezel-Schilde C 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U9A - K. Gooreind VV B 2 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U9B - SK sGravenwezel-Schilde C 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U10A - K. Gooreind VV 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U10B - SK sGravenwezel-Schilde B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U11A - KSK Ekeren Donk B 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U11B - KSV Wildert B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
14:00: U11C - V.V. O.S.S.M.I. 1 Meld je aan als scheidsrechter!

2020-02-15

09:00: U12B - K. Sint Job FC B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U13B - V.C. O.L.S.E. 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:45: U12A - K. Gooreind VV 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:45: U13A - WIT-ROOD ANTWERPEN 2 Meld je aan als scheidsrechter!

2020-02-29

09:00: U8A - Alberta FC Schilde A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U8B - V.K. Simikos B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U9A - Exc. FC Essen A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U9B - V.K. Simikos B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U10A - KFC Meer 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U10B - Alberta FC Schilde (5/5) 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U11A - Excelsior Mariaburg A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U11B - F.C. KONINGSHOF 1 Meld je aan als scheidsrechter!
14:00: U11C - F.C. SEJA B 1 Meld je aan als scheidsrechter!

2020-03-07

09:00: U8A - K. Kalmthout SK A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U8B - KFC Brasschaat C 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U9A - K. Kalmthout SK A 2 Scheidsrechter: Nathan Verlegh (SVB Driehoek)
09:00: U9B - K. Wijnegem VC C 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U10A - St. Lenaarts 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U10B - KON. RAPID A.C. 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U11A - SK sGravenwezel-Schilde B 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U11B - K. Kalmthout SK B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
14:00: U11C - S.V. GROENENDAAL 1 Meld je aan als scheidsrechter!

2020-03-14

09:00: U12B - WIT-ROOD ANTWERPEN 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U13B - SK sGravenwezel-Schilde C 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:45: U12A - S.K. NIEUW STABROEK 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:45: U13A - Excelsior Mariaburg 2 Meld je aan als scheidsrechter!

2020-03-21

09:00: U12B - K. Achterbroek VV B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U13B - KSOC Maria t. Heide B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:45: U12A - F.C. SEJA 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:45: U13A - Zandvliet Sport 2 Meld je aan als scheidsrechter!

2020-03-28

09:00: U8A - S.V. Noorse A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U8B - KFC St. Mart. Halle D 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U9A - KFC Berendrecht Sp. A 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U9B - F.C. KONINGSHOF 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U10A - Loenhout SK A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U10B - F.C. NIEUW POLONIA 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U11A - S.V. Noorse A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U11B - K. Brecht SK A 1 Meld je aan als scheidsrechter!
14:00: U11C - S.V. Noorse B 1 Meld je aan als scheidsrechter!

2020-04-04

09:00: U12B - V.V. O.S.S.M.I. B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U13B - V.V. O.S.S.M.I. B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U8A - K. Brecht SK B 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:45: U12A - Excelsior Mariaburg B 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:45: U13A - V.V. O.S.S.M.I. A 2 Meld je aan als scheidsrechter!

2020-04-18

09:00: U8A - K. Wuustwezel FC B 2 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U8B - K. Sint Job FC C 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U9A - S.K. NIEUW STABROEK A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U9B - KFC St. Mart. Halle B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U10A - KSK Weelde 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U10B - K. Wijnegem VC B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U11A - KON. SV VLUG VOORUIT 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:30: U11B - K. Sint Job FC B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
14:00: U11C - KSV Wildert A 1 Meld je aan als scheidsrechter!

2020-04-25

09:00: U12B - V.C. O.L.S.E. 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00: U13B - F.C. KONINGSHOF 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:45: U12A - KSV Wildert 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:45: U13A - SC City Pirates Antwerpen D 2 Meld je aan als scheidsrechter!