23/02/2019

09:00 U8A - Seja Scheidsrechter: Verschaeve nick
09:00 U8B - Kalmthout Scheidsrechter: Xanne Claessens
09:00 U9A - Kalmthout Scheidsrechter: Jarne Claessens
09:00 U9B - Stabelino Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U10A - Ranst Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U10B - Heibos Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U11A - Achterbroek Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U11B - Ossmi Scheidsrechter: Jarne Claessens
14:00 U10C - Achterbroek Meld je aan als scheidsrechter!

09/03/2019

09:00 U8A - Simikos Scheidsrechter: Jarne Claessens
09:00 U8B - Maria Ter Heide Scheidsrechter: Xanne Claessens
09:00 U9A - Nieuw Stabroek Meld je aan als scheidsrechter!
09:00 U9B - KSK Donk Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U10A - Oostmalle Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U10B - Kalmthout Scheidsrechter: Jarne Claessens
11:30 U11A - Horendonk Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U11B - Wit-Rood Antwerpen Meld je aan als scheidsrechter!
14:00 U10C - Horendonk Meld je aan als scheidsrechter!

16/03/2019

13:45 U12B - Alberta Schilde Scheidsrechter: Jarne Claessens
16:15 U12A - Brecht Meld je aan als scheidsrechter!

23/03/2019

09:00 U8A - SK 's Gravenwezel - Schilde Meld je aan als scheidsrechter!
09:00 U8B - Achterbroek Meld je aan als scheidsrechter!
09:00 U9A - Zandvliet Sport Meld je aan als scheidsrechter!
09:00 U9B - Ossmi Scheidsrechter: Jarne Claessens
11:30 U10A - Lyra-Lierse Berlaar Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U10B - Loenhout Scheidsrechter: Jarne Claessens
11:30 U11A - Wortel Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U11B - Olse Meld je aan als scheidsrechter!
14:00 U10C - Gooreind Scheidsrechter: Xanne Claessens

30/03/2019

13:45 U12B - Wuustwezel Scheidsrechter: Jarne Claessens
16:15 U12A - Simikos Meld je aan als scheidsrechter!

06/04/2019

09:00 U9A - Wildert Meld je aan als scheidsrechter!
09:00 U9B - Merksem Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U10A - KFC Exc Bouwel Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U10B - Exc Essen Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U11A - Simikos Scheidsrechter: Verbraecken Seppe
11:30 U11B - Simikos Meld je aan als scheidsrechter!
14:00 U10C - Brecht Meld je aan als scheidsrechter!

13/04/2019

09:00 U8A - City Pirates Meld je aan als scheidsrechter!
09:00 U8B - Wildert Meld je aan als scheidsrechter!
09:00 U9A - Nieuwmoer Meld je aan als scheidsrechter!
09:00 U9B - Patro Hoevenen Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U10A - Kessel United Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U10B - Zwarte Leeuw Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U11A - Noorse Meld je aan als scheidsrechter!
11:30 U11B - Koningshof Meld je aan als scheidsrechter!
14:00 U10C - Sint-Job Meld je aan als scheidsrechter!

27/04/2019

13:45 U12B - KFC Antonia Scheidsrechter: Jarne Claessens
16:15 U12A - Eendracht Zoersel Scheidsrechter: Jarne Claessens