2022-10-08

09:00   U10 B - KFC Schoten SK 1 Scheidsrechter: Fré Geysen (SVB Driehoek)
09:00   U10 A - KSV Wildert A 2 Scheidsrechter: Aron Broos (SVB Driehoek)
11:15   U11 B - K. Nieuwmoer FC 1 Scheidsrechter: Finn (SVB Driehoek)
11:15   U12 A - Exc. FC Essen A 2 Scheidsrechter: Nathan Verlegh (SVB Driehoek)
11:15   U11 A - SC City Pirates Antwerpen E 2 Scheidsrechter: Nicolas Proios (SVB Driehoek)
11:15   U12 B - V.K. Simikos B 1 Scheidsrechter: Ramon Verhagen (SVB Driehoek)
11:15   U12 B - V.K. Simikos B 1 Scheidsrechter: Ramon Verhagen (SVB Driehoek)
11:15   U12 B - V.K. Simikos B 1 Scheidsrechter: Ramon Verhagen (SVB Driehoek)
11:15   U12 B - V.K. Simikos B 1 Scheidsrechter: Ramon Verhagen (SVB Driehoek)
13:15   U13 A - F.C. PATRO HOEVENEN 2 Scheidsrechter: Kris De Clippeleir (SVB Driehoek)
15:15   U13 B - KSK Ekeren Donk C 2 Scheidsrechter: Kris De Clippeleir (SVB Driehoek)

2022-10-15

09:00   U8 A - V.C. O.L.S.E. 1 Scheidsrechter: Ramon Verhagen (SVB Driehoek)
09:00   U8 B - KON. RAPID A.C. 1 Scheidsrechter: Ewan Delagaye (SVB Driehoek)
11:15   U9 B - K. Achterbroek VV B 2-1 Scheidsrechter: Fleur Verbraecken (SVB Driehoek)
11:15   U9 A - F.C. SEJA 2-1 Scheidsrechter: Emma Herremans (SVB Driehoek)

2022-10-22

09:00   U8 B - SK sGravenwezel-Schilde C 1 Scheidsrechter: Ramon Verhagen (SVB Driehoek)
09:00   U8 A - V.V. O.S.S.M.I. A 1 Scheidsrechter: Ewan Delagaye (SVB Driehoek)
11:15   U9 A - SC City Pirates Antwerpen D 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U9 B - K. Gooreind VV B 1 Scheidsrechter: Fleur Verbraecken (SVB Driehoek)

2022-10-29

09:00   U10 B - V.K. Simikos B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U10 A - Minderhout VV A 3 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 A - FC Merksem A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U12 A - K. Heibos SV A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 B - St. Lenaarts B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U12 B - KFC Antonia C 1 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U13 A - Ekeren FC 2 Meld je aan als scheidsrechter!
15:15   U13 B - SC City Pirates Antwerpen D 2 Meld je aan als scheidsrechter!

2022-11-05

09:00   U8 A - Excelsior Mariaburg A 2 Scheidsrechter: Ewan Delagaye (SVB Driehoek)
11:15   U9 B - K. Nieuwmoer FC 1 Scheidsrechter: Emma Herremans (SVB Driehoek)
11:15   U9 B - K. Nieuwmoer FC 1 Scheidsrechter: Emma Herremans (SVB Driehoek)
11:15   U9 B - K. Nieuwmoer FC 1 Scheidsrechter: Emma Herremans (SVB Driehoek)
11:15   U9 B - K. Nieuwmoer FC 1 Scheidsrechter: Emma Herremans (SVB Driehoek)
11:15   U11 B - Exc. FC Essen 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U9 B - K. Nieuwmoer FC 1 Scheidsrechter: Emma Herremans (SVB Driehoek)
17:30   U13 B - S.V. Noorse B 1 Meld je aan als scheidsrechter!

2022-11-12

09:00   U10 B - KSOC Maria t. Heide 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U8 B - KFC Schoten SK 1 Scheidsrechter: Ewan Delagaye (SVB Driehoek)
09:00   U10 A - K. Wuustwezel FC A 3-2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 A - Alberta FC Schilde A 3 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U12 A - Excelsior Mariaburg A 2-1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U9 A - S.V. Noorse B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U12 B - Excelsior Mariaburg B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U13 A - Excelsior Mariaburg B 2-1 Meld je aan als scheidsrechter!

2022-11-19

09:00   U10 A - S.V. Noorse A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U10 B - F.C. KONINGSHOF 2-1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U12 A - S.V. Noorse A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 B - Alberta FC Schilde B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U12 B - F.C. KONINGSHOF 1 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U13 A - S.V. Noorse A 1 Meld je aan als scheidsrechter!
15:15   U13 B - F.C. SEJA A 1 Meld je aan als scheidsrechter!

2022-11-26

09:00   U8 A - V.K. Simikos A 2 Scheidsrechter: Ewan Delagaye (SVB Driehoek)
09:00   U8 B - Alberta FC Schilde 2-1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U9 B - SK sGravenwezel-Schilde E 1 Scheidsrechter: Ewan Delagaye (SVB Driehoek)
11:15   U9 A - S.K. NIEUW STABROEK B 1 Meld je aan als scheidsrechter!

2022-12-03

09:00   U10 A - Excelsior Mariaburg A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U10 B - K. Wijnegem VC B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U12 B - Alberta FC Schilde 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 A - V.K. Simikos A 3 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U12 A - S.K. NIEUW STABROEK A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 B - Loenhout SK M 1 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U13 A - KSV Wildert A 2-1 Meld je aan als scheidsrechter!
15:15   U13 B - V.C. O.L.S.E. 1 Meld je aan als scheidsrechter!