2021-10-02

09:00   U10 B - Exc. FC Essen 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U10 A - V.V. O.S.S.M.I. A 3 Scheidsrechter: Axel deprez (SVB Driehoek)
09:00   U10 A - V.V. O.S.S.M.I. A 3 Scheidsrechter: Axel deprez (SVB Driehoek)
09:00   U10 A - V.V. O.S.S.M.I. A 3 Scheidsrechter: Axel deprez (SVB Driehoek)
09:00   U10 A - V.V. O.S.S.M.I. A 3 Scheidsrechter: Axel deprez (SVB Driehoek)
11:15   U13 C - K. Wuustwezel FC B 1 Scheidsrechter: Axel deprez (SVB Driehoek)
11:15   U13 A - KFC Brasschaat 3 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U12 A - K. Wijnegem VC A 3 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U12 B - Ekeren FC 1 Scheidsrechter: Axel deprez (SVB Driehoek)

2021-10-09

09:00   U9 B - K. Brecht SK A 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U8 A - F.C. PATRO HOEVENEN A 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U9 A - SC City Pirates Antwerpen D 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U8 B - SC City Pirates Antwerpen D 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 B - KSV Wildert 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 A - KFC Brasschaat B 2-1 Scheidsrechter: Axel deprez (SVB Driehoek)

2021-10-16

09:00   U10 B - K. Kalmthout SK B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U10 A - KSK Ekeren Donk B 3 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U13 C - K. Sint Job FC B 1 Scheidsrechter: Axel deprez (SVB Driehoek)
11:15   U13 A - V.K. Simikos A 3-2 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U12 A - Excelsior Mariaburg A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U13 B - S.V. Noorse A 2-1 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U12 B - S.V. Noorse B 1 Meld je aan als scheidsrechter!

2021-10-23

09:00   U10 B - F.C. PATRO HOEVENEN A 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U10 A - Ekeren FC 3 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U13 C - St. Lenaarts 1 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U12 A - V.K. Simikos A 2 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U13 B - KFC St. Mart. Halle 2-1 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U12 B - S.V. GROENENDAAL 1 Meld je aan als scheidsrechter!

2021-10-30

09:00   U9 B - KSOC Maria t. Heide 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U8 A - K. Brecht SK B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U9 A - FC Merksem B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U8 B - S.V. GROENENDAAL 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 B - F.C. PATRO HOEVENEN B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 A - KFC Berendrecht Sp. A 2-1 Meld je aan als scheidsrechter!

2021-11-06

09:00   U8 B - Ekeren FC 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U9 B - Loenhout SK B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U8 A - K. Brecht SK A 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U9 A - S.V. GROENENDAAL 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 B - K. Heibos SV B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 A - CANTINCRODE B 2-1 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U12 A - SC City Pirates Antwerpen D 2 Meld je aan als scheidsrechter!

2021-11-13

09:00   U10 B - S.K. NIEUW STABROEK 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U10 A - V.K. Simikos A 3 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U13 A - KFC Antonia B 3 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U13 C - KSK Oelegem 1 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U13 B - Excelsior Mariaburg B 2-1 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U12 B - V.C. O.L.S.E. 1 Meld je aan als scheidsrechter!

2021-11-20

09:00   U8 B - F.C. PATRO HOEVENEN B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U9 B - Exc. FC Essen A 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U8 A - KFC Brasschaat A 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U9 A - V.C. O.L.S.E. 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 A - SK sGravenwezel-Schilde B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 B - Horendonk FC 1 Meld je aan als scheidsrechter!

2021-11-27

09:00   U10 B - K. Nieuwmoer FC 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U10 A - Excelsior Mariaburg A 3-2 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U13 A - VC Mortsel OG B 3 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U13 C - K. Brecht SK 1 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U12 A - KFC Brasschaat 2 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U13 B - S.K. BERKENRODE 2-1 Meld je aan als scheidsrechter!
13:15   U12 B - Excelsior Mariaburg B 2-1 Meld je aan als scheidsrechter!

2021-12-04

09:00   U8 B - S.K. NIEUW STABROEK B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U9 B - Minderhout VV C 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U8 A - V.K. Simikos B 1 Meld je aan als scheidsrechter!
09:00   U9 A - KSK Ekeren Donk C 1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 A - S.V. Noorse B 2-1 Meld je aan als scheidsrechter!
11:15   U11 B - K. Heibos SV C 1 Meld je aan als scheidsrechter!

2021-12-11

09:30   U13 B - F.C. Ik Dien C 2-1 Meld je aan als scheidsrechter!